Z Prahy do Klatov

25. května 2009 v 20:44 | Autorka |  Tarigantue
s růží na klíněPřijela jsem včera, místo v půl šestý v půl osmý.. Jako by mi ta cesta zúčtovala energii ktreou jsem měla k dispozici během čtvrtku, pátku, soboty i neděle.. Skoro celou jsem ji prospala.

Čtvrtek + pátek byla before party k poslednímu zvonění a pak i to.. Neměli jsme plán, takže improvizačně jsme si znovu po půl roce dali předtančení z maturáku - v šílených převlecích a se skoro nefungující technikou :D Následovala soutěž "trefte si svého Hlaváčka", kde různí lidé měli házet dorty na našeho nej-spolužáka, ale jeden nedopatřením (?) skončil na naší uvaděčce a jeden si třídní radši odnesla domů, než by ho hodila na Hlaváčka :D

Pak bylo nečekaný setkání v autobuse (rozumíte, když vim že nepoznam lidi na dálku, už se ani nekoukam po někom známým ke komu bych si sedla, tudíž mě překvapený "nazdar Bároo" na vteřinku vyhodilo z rovnováhy ) No a po něčekaným setkání nečekaný pozvání domů, nečekaně prokecaná hodina... Potom hodina spánku, celkem bezproblémový buzení a sbalit s sebou jsem si zapomněla jen pár věcí :)

"Na Zličíně nezastavuju, Hradčanská nebo Florenc" nám trochu zkomplikovalo odpoledne, ale díky nezměrnému štěstí a přízni Vesmíru v nepřízni dopravy jsme se našli snadno.. Bůh ví, že jsem byla ráda, žes viděl jak jsem na tebe mávnula, zavolat ani zapískat bych nemohla :D

Večer jsem se dozvěděla, že si mě přece nikdo nebude brát jenom kvůli vaření, a jestli jo tak je to jeho mínus, protože to neumim :D Zakončení dvoudeního maratonu francouzským muzikálem bylo úžasný :)

Tentokrát, mam dojem, jsme tolik nespali, ale dlouho nám vydržela druhá část té nádhery.

Odpoledne jako by vědělo že se chceme pěkně projít a vyšlo nám vstříc, uteklo to jako voda a z čajovny jsme se vrátili až kolem osmé, nečekaně špatný program nás překvapil, nakonec příjemně :) Když jsme se tak vraceli a pak také v neděli na "aperitivní" procházce jsem se dozvěděla věci překvapující, ale spíše mile :)

Usínali jsme a znovu se budili a znovu usínali a tentokrát při zazvonění budíku opravdu vstali. Proti svému zvyku jsem se udržela a nesnažila se jít na autobus moc brzy, což se nakonec (ne)vyplatilo a vyústilo ve zpoždění šířky 90 minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sindor Sindor | 25. května 2009 v 21:52 | Reagovat

Za ten autobus, co nám ujel před nosem, se omlouvám, měl jsem vědět že to má být od Student Agency, ale aspoň jsme si pak zašli na zmrzlinu :-*

2 Autorka Autorka | 26. května 2009 v 9:51 | Reagovat

Získali jsme o hodinu a půl víc času spolu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama